Всеукраїнський місячник під гаслом: «Краєзнавство в шкільній бібліотеці: нові традиції та цінності»

Дата: 24 листопада 2021 о 07:04

В ході Всеукраїнського місячника під гаслом: «Краєзнавство в шкільній бібліотеці: нові традиції та цінності» було проведено:
Конкурси:
-Інтерактивний кардмейкінг «Село моє, село зеленочубе…» (2-4 кл).
Учні молодшої ланки проявили фантазію і вміння при виготовленні листівки. Підвівши підсумки конкурсу визначили переможців
І місце 3-А клас і 3-Б клас
ІІ місце 2 клас
ІІІ місце 4-А клас та 4-Б клас
-Вернісаж «Рушникове диво». Розмаїття рушників ручної вишивки представили учні 5-6 класів. Місця розподілили так:
І місце 5-А клас
ІІ місце 6 клас
ІІІ місце 5-Б клас
- Фотоконкурс «Чудовий край-чудової краси!» (7-8 кл), в якому учні розповіли про чудові місця нашого села.
-Челендж «Їх іменами названі вулиці нашого села» (9-11 кл). На відео старшокласники розповіли про ті вулиці, на яких народились і проживали видатні люди нашого села.
Учні 9-А класу розповіли про вулицю Червоненка Івана Семеновича та людей, які прославили її, зокрема про Анатолія Дмитровича Улітова, автора книги про Дубіївку «На краю лісостепу». Учні 9-Б класу повідомили про вулицю Максима Залізняка, на якій народилась народна артистка Черкаського драматичного театру Надія Марківна Попова. Учні 10 класу розказали про вулицю Сидоренка Марка Лук’яновича (Героя Радянського Союзу, аса-винищувача, який знищив 11 ворожих літаків). Учні 11 класу розповіли про вулицю Тимошенка Івана Петровича, на якій народився Іван Федорович Помазан, член Національної спілки архітекторів України. За роки плідної праці розробив проекти реконструкції та забудови центру м. Черкас, а саме: вул. Шевченка, вул. Смілянської, вул. Хрещатик, вул. Байди Вишневецького, з розміщенням основних будівель магазину «Кооператор», житловий будинок із Будинком «Архітекторів» та Будинком «Книги», житловий будинок із кафе «Ярославна» і творчими майстернями Черкаської й Національної спілки художників України. Автор проекту Черкаського аеропорту, проекту історико-архітектурного вирішення «Чорного Яру» на розі вул. Шевченка та вул. Г. Сталінграду, автор пам’ятного знаку Голодомору, що розміщений на старому кладовищі нашого села.
Дякуючи старшокласникам челендж вийшов пречудовий.
Під час Місячника для учнів школи було організовано:
-Книжкові виставка «Мій край – моя історія жива»(5-11 кл),
-«Село моє із кетягом калини і на узбіччі хата дорога», «Літературне мистецтво Черкащини» (2-4 кл).
-Книжкові піжмурки (2-11 кл),
-Інформаційний паркан (2-11 кл),
-Іформхвилинка «Села найріднішого в світі немає,
Як славна Дубіївка – ненька моя!»,