Відбулася міжнародна науково-практична конференція
Запрошуємо взяти участь у роботі конференції!
Вітаємо з Новим Роком та Різдвом Христовим!
Результати розіграшу подарунків до дня Святого Миколая
З Днем святого Миколая!
Увага! Пропонуємо цікавий мультимедійний контент!
УВАГА! АКЦІЯ ДЛЯ БАТЬКІВ!
Розіграш подарунків для вчителів до Дня святого Миколая!
Програма «Різдвяний табір в Чехії - Німеччини - Австрії»
Результати розіграшу подарунків до Дня працівників освіти!
VTG STUDY Канікули в Празі
VTG STUDY Вступ до творчих ВНЗ
Вітаємо з Днем працівників освіти!
Розіграш подарунків до Дня працівників освіти!
Спільна пропозиція E-Schools та МійКлас
Як Вам новий сайт?
Всього 4 людини

Новини

Звіт про використання коштів за 2018 рік розміщений у ФАЙЛОВОМУ АРХІВІ в розділі "Фінансово-господарська діяльність".

Учнівський та педагогічний колектив Дубіївської загальноосвітньої школи дякує керівнику СТОВ "Зоря" Дарієнку Івану Йосиповичу за матеріальну допомогу. За виділені кошти ми придбали активний мікшерний пульт BIG NEO- FX16USBEQ. Тепер на наших святах, та тематичних лінійках буде гучно та дзвінко лунати музика. Дякуємо Вам, з Новим роком та Різдвом Христовим.

21 грудня 2018 року у нашій школі відбулося чудове свято "Родина,родина -це вся Україна". На чолі із класним керівником учні 3-А класу показлали чудове свято, наповнене сімейним теплом,затишком. На святі лунали чудові пісні у виконані учениці 7-А класу Гладкої Ольги, 3-А клас виконав чудовий танець. Для гостей , батьків , дідусів і бабусь було безліч конкурсів, на яких вони ще краще могли дізнатися про своїх діток чи внуків.

Тиждень англійської мови у Дубіївській загальноосвітній школі проходив з 10 по 14 листопада за планом, який було обговорено та погоджено на засіданні шкільного методичного об’єднання вчителів предметів суспільно-гуманітарного циклу.

17 грудня 2018 о 14:44 | Котенко О. І. | немає коментарів

У День Збройних сил України учні 4-А та 4-Б класу з допомогою класних керівників приготували чудове свято для своїх татусів. На святі лунали прекрасні слова привітань для сильної половини, лунали пісні. Учні 4-Б класу ставили прекрасні сценки, де діти поринали у свою роль, як справжні актори. Для гостей свята було безліч конкурсів, де були задіяні всі татусі і дідусі.

З метою розкриття потенційних можливостей шкільної бібліотеки, сприяння реалізації основних пріоритетів Нової української школи, популяризації книг читання в школі проходив місячник під гаслом «Шкільна бібліотека – центр творчого розвитку дитини»

23 листопада 2018 о 13:48 | Котенко О. І. | немає коментарів

«Запаліть свічу». Таку назву мала виховна година, яку провела з учнями 8 класу вчитель історії Шмагайло Юлія Дмитрівна. Захід приурочено до 85 річниці Голодомору в Україні 1932-1933 років.

23 листопада 2018 о 13:01 | Котенко О. І. | немає коментарів

День української писемності та мови 9 листопада в Дубіївській ЗОШ І-ІІІ ст. розпочався із святкової лінійки, на якій учні розказували про роль слова, рідної мови в житті, давали цікаві поради щодо вивчення української мови. Підсумували сказане піснею «Краща мова єднання – українська».

13 листопада 2018 о 13:56 | Котенко О. І. | немає коментарів

Звіт про використання коштів за 9 місяців 2018 року знаходиться у ФАЙЛОВОМУ АРХІВІ в розділі ФІНАНСОВО - ГОСПОДАРСЬКА ДІЯЛЬНІСТЬ.

2 листопада 2018 о 12:02 | Котенко О. І. | немає коментарів

З 11 по 17 вересня у Дубіївській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів проводився Олімпійський тиждень.

4 жовтня 2018 о 09:18 | Котенко О. І. | немає коментарів

Освітні програми Дубіївської ЗОШ І-ІІІ ступенів на 2018-2019 н.р. розміщенні у ФАЙЛОВОМУ АРХІВІ в розділі "Навчальна робота".

19 вересня 2018 о 12:34 | Котенко О. І. | немає коментарів

Звіт про використання коштів за І півріччя 2018 року розміщено в ФАЙЛОВОМУ АРХІВІ в розділі "Фінансово - господарська діяльність".

24 серпня 2018 о 10:04 | Котенко О. І. | немає коментарів

17 травня 2018 року в Дубіївській загальноосвітній школі був проведений День Цивільного захисту та ОТ.

21 травня 2018 о 14:47 | Котенко О. І. | немає коментарів

21 травня 2018 о 14:42 | Котенко О. І. | немає коментарів

21 травня 2018 о 14:42 | Котенко О. І. | немає коментарів

Копія витягу з протоколу № 3 засідання педагогічної ради від 16.05.2018 р. , на якій розглядалося питання про вибір підручників для 1-х класів, розміщена у ФАЙЛОВОМУ АРХІВІ в розділі "Навчальна робота".

21 травня 2018 о 12:35 | Котенко О. І. | немає коментарів

Копія рішення виконавчого комітету Дубіївської сільської ради від 05 жовтня 2017 року № 43" Про закріплення території обслуговування за Дубіївською ЗОШ І-ІІІ ступенів" розміщена у ФАЙЛОВОМУ АРХІВІ в розділі "Навчальна робота".

16 травня 2018 о 12:38 | Котенко О. І. | немає коментарів

Дані про використання коштів за І квартал 2018 року знаходяться у ФАЙЛОВОМУ АРХІВІ в розділі "Фінансово - господарська діяльність".

27 квітня 2018 о 14:23 | Котенко О. І. | немає коментарів

У ФАЙЛОВОМУ АРХІВІ в розділі "Фінансово - господарська діяльність" розмішено звіт про використання коштів за 2017 рік та кошторис на 2018 рік.

27 квітня 2018 о 12:57 | Котенко О. І. | немає коментарів