З Днем Соборності України!
Новорічні знижки!
Учням заборонено відвідувати школи з 8-го по 24-е січня 2021 року
РОЗПОЧАВ РОБОТУ TELEGRAM-БОТ!
Онлайн-тренінг «Використання платформи Е-SCHOOLS в освітньому процесі»
Як Вам новий сайт?

Новини

Шановні батьки, вчителі та наша громадо, від учнівського самоврядування Дубіївської школи прийміть сердечні вітання з Новим роком !

31 грудня 2020 о 10:08 | Котенко О. І. | немає коментарів

Розподіл місць по класах по збереженню шкільних підручників за І семестр
2020-2021 н. рік

23 грудня 2020 о 14:18 | Котенко О. І. | немає коментарів

В зв’язку із закінченням проведення в 2020-2021 н.р. районного етапу предметних олімпіад та конкурсів, підводимо підсумки участі в них учнів нашої школи.

22 грудня 2020 о 10:33 | Котенко О. І. | немає коментарів

У Дубіївській школі рзпочала свою роботу "Творча майстерня Діда Мороза".
Всім бажаємо святкового настрою!!

21 грудня 2020 о 13:40 | Котенко О. І. | немає коментарів

Ось і добігає кінця тяжкий та складний рік і приходить довгоочікувана казкова пора, коли дива стають реальністю. Хочеться сподіватися, що знайти вирішення всіх проблем «під подушкою» вдасться не тільки малечі, а й дорослим.

21 грудня 2020 о 11:26 | Котенко О. І. | немає коментарів

Тож і відноситись до нього треба, як до свого вірного друга, продовжити життя підручника, зберегти його в зразковому стані протягом усього навчального року – обов’язок кожного школяра.

2 грудня 2020 о 11:00 | Котенко О. І. | немає коментарів

З метою розвитку інтересу учнів до вивчення історії, формування уміння використовувати теоретичні знання в різних життєвих ситуаціях, поглиблення знань школярів з історії України та виховання патріотизму, любові до рідного краю з 12 жовтня по 16 грудня в Дубіївській школі було проведено Тиждень історії.

19 жовтня 2020 о 09:19 | Котенко О. І. | немає коментарів

У рамках місячника бібліотеки в нашій школі проходить конкурс читців серед 7-8 класів на тему "Природа у поезії".

16 жовтня 2020 о 13:50 | Котенко О. І. | немає коментарів

Ось і пролетів черговий навчальний рік. Вітаємо всіх з настанням літніх канікул. Бажаємо відмінно відпочити, розслабитися, увібрати багато сонця і хорошого літнього настрою. Набирайтеся сил, отримуйте позитивні емоції, зміцнюйте здоров'я, розважайтеся і отримуйте масу чудових вражень. Побачимося в наступному навчальному році!
Пропонуємо переглянути ВІДЕО

29 травня 2020 о 13:14 | Котенко О. І. | немає коментарів

Команда юнаків нашої школи зайняла ІІ місце на районних змаганнях з баскетболу.

2 березня 2020 о 10:17 | Котенко О. І. | немає коментарів

Учениця 11 класу Дубіївської ЗОШ І-ІІІ ст. Марина Сухина виборола одразу два перші місця в секціях «Зоологія, ботаніка» та «Психологія» у ІІІ турі обласного етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН, який проходив 15 лютого на базі ЧНУ ім. Б. Хмельницького. Одинадцятикласниця представлятиме Черкащину на Всеукраїнському етапі МАН у Києві.

21 лютого 2020 о 22:52 | Ковтун А. П. | немає коментарів

У ФАЙЛОВОМУ АРХІВІ у розділі "Фінансово-господарська діяльність" розміщено звіт про використання коштів за 2019 рік.

10 лютого 2020 о 11:48 | Котенко О. І. | немає коментарів

Ми - є діти українські
Український славний рід.
Дбаймо, друзі, щоб про нас
Добра слава йшла у світ.

Напередодні Новорічних свят учні 6-8 класів завітали до КЗ «Обласна бібліотека для юнацтва імені Василя Симоненка».

Учениця 11 класу Макаренко Анастасія взяла участь в конкурсі "Друковані ЗМІ VS Соцмережі". Есе Анастасії з цієї теми було надруковане в газеті "Сільські обрії". Пропонуємо всім бажаючим ознайомитись з публікаціями в газеті "Сільські обрії".

27 грудня 2019 о 11:29 | Котенко О. І. | немає коментарів

Ще із сивої давнини Україна славиться своїми святами й обрядами. Наші учні вирішили пригадати той чудовий колорит українських традицій.

27 грудня 2019 о 11:12 | Котенко О. І. | немає коментарів

19 грудня 2019 рокувідбулася зустріч учнів нашої школи з представниками Черкаського районного відділення поліції.

20 грудня 2019 о 14:54 | Котенко О. І. | немає коментарів

Весело, яскраво, строкато, гамірно, неймовірно дружно і надзвичайно смачно – так завжди проходить шкільний ярмарок у Дубіївськй школі.

12 грудня 2019 о 10:20 | Котенко О. І. | немає коментарів