Проведення ЗНО в умовах карантину
Вітаємо переможців турніру «Герої матемагіі»
ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ТУРНІР серед учасників гри «Герої Матемагіі».
Довідка про сайт. Останні події... НЕ ЗНИКЛИ
Вітаємо педагогічних працівників з отриманням сертифікатів!
Відеоуроки з користування порталом (Частина третя)
Дистанційне навчання з «E-schools» та «МійКлас»
Пакет «Слухач» для навчання на карантині
Відеоуроки з користування порталом (Частина друга)
Відеоуроки з користування порталом (Частина перша)
Усунення проблем, пов'язаних з оновленням порталу
Запрошуємо підвищити кваліфікацію!
Як Вам новий сайт?

ШАНОВНІ КОРИСТУВАЧІ!

Після проведення технічних робіт на сайті можуть виникати деякі проблеми.

З метою профілактики поширення коронавірусної інфекції COVID-19 серед співробітників служби підтримки порталу «E-schools»

ми обмежуємо її роботу. Очікування відповіді наших фахівців може зайняти більше часу. Перед тим, як звертатись до співробітників

служби підтримки, будь ласка, ознайомтесь із статтями розділу «Допомога» - https://e-schools.info/help. Дякуємо за розуміння.

Команда юнаків нашої школи зайняла ІІ місце на районних змаганнях з баскетболу.

Учениця 11 класу Дубіївської ЗОШ І-ІІІ ст. Марина Сухина виборола одразу два перші місця в секціях «Зоологія, ботаніка» та «Психологія» у ІІІ турі обласного етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН, який проходив 15 лютого на базі ЧНУ ім. Б. Хмельницького. Одинадцятикласниця представлятиме Черкащину на Всеукраїнському етапі МАН у Києві.

У ФАЙЛОВОМУ АРХІВІ у розділі "Фінансово-господарська діяльність" розміщено звіт про використання коштів за 2019 рік.

Ми - є діти українські
Український славний рід.
Дбаймо, друзі, щоб про нас
Добра слава йшла у світ.

Напередодні Новорічних свят учні 6-8 класів завітали до КЗ «Обласна бібліотека для юнацтва імені Василя Симоненка».

Учениця 11 класу Макаренко Анастасія взяла участь в конкурсі "Друковані ЗМІ VS Соцмережі". Есе Анастасії з цієї теми було надруковане в газеті "Сільські обрії". Пропонуємо всім бажаючим ознайомитись з публікаціями в газеті "Сільські обрії".

27 грудня 2019 о 09:29 | Котенко О. І. | немає коментарів

Ще із сивої давнини Україна славиться своїми святами й обрядами. Наші учні вирішили пригадати той чудовий колорит українських традицій.

27 грудня 2019 о 09:12 | Котенко О. І. | немає коментарів

19 грудня 2019 рокувідбулася зустріч учнів нашої школи з представниками Черкаського районного відділення поліції.

20 грудня 2019 о 12:54 | Котенко О. І. | немає коментарів

Весело, яскраво, строкато, гамірно, неймовірно дружно і надзвичайно смачно – так завжди проходить шкільний ярмарок у Дубіївськй школі.

12 грудня 2019 о 08:20 | Котенко О. І. | немає коментарів

6 грудня 2019 року в нашій школі відбулися змагання "Від рядового до генерала" між командами 10 класу та збірною командою 11, 9 та 8-Б класів.

12 грудня 2019 о 07:51 | Котенко О. І. | немає коментарів

Щороку 3 грудня вся світова спільнота відзначає Міжнародний день людей з особливими потребами.

5 грудня 2019 о 13:11 | Котенко О. І. | немає коментарів

30 листопада в м. Черкаси відбувся ІІІ регіональний турнір з фінансової грамотності.

2 грудня 2019 о 08:40 | Котенко О. І. | немає коментарів

16 листопада в м. Черкаси відбулися обласні змагання з шашок серед юнаків та дівчат за програмою XXV обласної Спартакіади серед школярів закладів загальної середньої освіти.

18 листопада 2019 о 08:51 | Котенко О. І. | немає коментарів

8 листопада 2019 року у День української писемності та мови у Дубіївській ЗОШ І-ІІІ ступенів стартував І етап ХХ Міжнародного конкурсу з української мови ім. П. Яцика.

13 листопада 2019 о 10:46 | Пасічник В. В. | немає коментарів

З 1по 31 жовтня проходив  Всеукраїнський місячник шкільної бібліотеки під гаслом «Бібліотека нової української школи – простір для освітніх можливостей кожного учня».

8 листопада 2019 о 12:47 | Котенко О. І. | немає коментарів

У ФАЙЛОВОМУ АРХІВІ у розділі "Фінансово-господарська діяльність" розміщено звіт про використання коштів за 9 місяців 2019 року.

4 листопада 2019 о 13:47 | Котенко О. І. | немає коментарів

17 жовтня в Дубіївській ЗОШ I-III ст. для учнів 6-А та 6-Б класів було проведено відкриту виховну годину «Вакцинація – здорова нація!»

28 жовтня 2019 о 19:52 | Ковтун А. П. | немає коментарів

До Дня захисника України учні та працівники Дубіївської школи зібрали допомогу для воїнів. Пропонуємо переглянути ВІДЕОЗВІТ.

28 жовтня 2019 о 12:23 | Котенко О. І. | немає коментарів

4 жовтня в школі був проведений ДЕНЬ САМОВРЯДУВАННЯ. Учні, які мріють обрати для себе професію вчителя, мали можливість спробувати себе в ролі вчителів. Пропонуємо переглянути відеозвіт "Наші учні в ролі вчителів"

28 жовтня 2019 о 12:10 | Котенко О. І. | немає коментарів