Новини проекту
Найзахопливіші детективи для підлітка
Wizeclub Education: курси додаткової освіти в Україні
Що робити, якщо болить поперек
Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Мобільні додатки для підтримки організації навчання та співпраці в освітньому процесі
Школа англійської для дітей: важливість навчання та як вибрати кращу школу
Хто такий Зевс?
Вивчаємо англійську за допомогою читання
Благодійність та соціальна відповідальність бізнесу
Як обрати надувний басейн?
Як створити і розкрутити групу у Фейсбуці без блокування
Практичні рекомендації по вибору школи англійської мови
Options for checking articles and other texts for uniqueness
Різниця між Lightning та USB Type-C: одна з відмінностей iPhone
Столична Ювелірна Фабрика
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
iPhone 11 128 GB White
Програмування мовою Java для дітей — як батьки можуть допомогти в навчанні
Нюанси пошуку репетитора з англійської мови
Плюси та мінуси вивчення англійської по Скайпу
Роздруківка журналів
Either work or music: 5 myths about musicians and work
На лижі за кордон. Зимові тури в Закопане
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Огляд смартфону Самсунг А53: що пропонує південнокорейський субфлагман
БЕЗПЕКА В ІНТЕРНЕТІ
Вітаємо з Днем Вчителя!
Портал E-schools відновлює роботу
Канікули 2022
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Голосування
Як Вам новий сайт?
Всього 19 чоловік

Новини

Більше новин про наш навчальний заклад ви можете переглянути в групі "Дубіївський ЗЗСО І-ІІІ ступенів" у facebook
 

Реформа шкільного харчування стартувала в Україні у 2020 році з ініціативи дружини Президента України Олени Зеленської. З початку реформи вступили в силу нові Санітарний регламент для шкіл, Норми та порядок організації харчування, Методичні рекомендації щодо системи безпечності на харчоблоках (НАССР).

Предмет математики настільки серйозний,
що не треба нехтувати можливістю зробити його цікавим.
Блез Паскаль
Кожний учитель прагне зацікавити учнів предметом, який він викладає, бо це є запорукою успішного навчання. Таке завдання ставлять перед собою вчителі математики у нашому навчальному закладі.
З 08.04 по 12.04.2024 року був проведений тиждень математики та фізики. Вчителями Котенко О.І., Компанієць О.М. та Конюшенко В.І. проведені творчі заходи, з метою зацікавити учнів до вивчення математики та фізики.
Проведення предметного тижня - підвищує інтелектуальний рівень учнів, формує в них практичні навички застосування знань, які вони здобули на уроках. Підготовка учнів до проведення тижня математики, дає їм можливість самостійно збирати матеріал, проявляти ініціативу, виховує наполегливість та відповідальність.
Проведення інтелектуальних ігор, розваг, конкурсів сприяло удосконаленню й урізноманітненню розумової діяльності учнів. Ми переконалися, що будь-яка діяльність дитини буде успішною тоді, коли вона здійснюється без примусу і дарує радість відчути себе переможцем, творцем.
Закінчився тиждень підбиттям підсумків конкурсів, кращих математичних ребусів, нагородженням переможців; узагальненням матеріалів проведення тижня математики.
Брей-ринг "Математичний калейдоскоп"
І місце - команда 7-Б класу,
ІІ місце -команда 7-А класу;
Учениця 7-А класу Трохименко Ірина за І місце в конкурсі з розгадування математичних ребусів;
Вікторина з математики
І місце - Возний Руслан, учень 6-Б класу,
ІІ місце - Кулик Владислав, учень 6-Б класу,
ІІІ місце - Мехмуд Ішал, учениця 6-Б класу;
Вікторина з математики
І місце - Коваленко Каріна, учениця 9 класу,
ІІ місце - Поліщук Дмитро, учень 9 класу,
ІІІ місце - Коріневська Таміла, учениця 9 класу;
Вікторина з математики
І місце -Руденко Надія, учениця 7-Б класу,
ІІ місце - Біляєва Єлизавета, учениця 7-Б класу,
ІІІ місце - Помазан Інна, учениця 7-Б класу;
Вікторина з математики
І місце - Кутілова Анастасія, учениця 10 класу,
ІІ місце - Радченко Ігор, учень 10 класу,
ІІІ місце - Бєляков Максим, учень 10 класу;
Гра з фізики "Зоряний час" - І місце - 8 клас, ІІ місце - 9 клас;
Математичний ринг - учні 6-А і 6-Б класів розділили між собою І та ІІ місце.
Вітаємо переможців з чудовими результатами!

Шановні батьки майбутніх першокласників!
З 1 квітня 2024 року розпочинається прийом заяв до 1 класу Дубіївського ЗЗСО І-ІІІ ступенів.
Прийом заяв буде здійснюватися щоденно(крім вихідних) з 09:00 до 15:00.
Детальну інформацію про прийом до 1 класу можна отримати за телефонами: 0684220593, 0679249149, 0965272321.
Запрошуємо Ваших дітей до нашого закладу освіти!
З повагою, Адміністрація Дубіївського ЗЗСО І-ІІІ ступенів.

До 210-річчя від дня народження Тараса Григоровича Шевченка. Обласний онлайн-цитатник "Пророче слово Кобзаря". З метою відзначення 210-річчя від дня народження Тараса Григоровича Шевченка та формування в учнівської молоді національної свідомості, причетної до історії сьогодення України, активної життєвої позиції, учні нашої школи долучилися до обласного онлайн - цитатника "Пророче слово Кобзаря".

14 ЛЮТОГО - ДЕНЬ СВЯТОГО ВАЛЕНТИНА АБО ДЕНЬ УСІХ ЗАКОХАНИХ. СВЯТО МАЄ БЕЗЛІЧ ЛЕГЕНД ПРО СВОЄ ПОХОДЖЕННЯ, ПРО ТЕ, КИМ БУВ СВЯТИЙ ВАЛЕНТИН? І ЯК ЦЕЙ ДЕНЬ СТАВ ПРИСВЯЧЕНИЙ ЗАКОХАНИМ? ДАВАЙТЕ ДІЗНАЄМСЬ РАЗОМ.
1.Таємні вінчання
За однією з легенд, День святого Валентина виник в пам'ять про Валентина, якого під час таємного вінчання римських патриціїв (корінних римлян) затримали разом з іншими. Один Валентин зміг уникнути страти, оскільки був представником вищого класу. Однак його слуг, як мали обвінчатися, стратили. Перед стратою Валентин написав їм листа у вигляді червоних сердець, що означають християнську любов. Послання нареченим повинна була передати сліпа дівчинка, але несподівано в темницю прийшов сам Валентин, який умовив варту відпустити його слуг натомість його життя. Перед виходом на арену смерті Валентин передав останній лист, освячений вірою і добротою, сліпій дівчинці, яка після цього прозріла і стала красунею. Валентин став символом проведення таємних шлюбних церемоній, які могли відбуватися тільки на знак справжнього кохання.
2. Священик, що заступився за закоханих
Більш популярна версія народження свята свідчить, що воно з'явилося за часів правління жорстокого імператора Рима Клавдія Другого. Жорстоким він був тому, що влаштовував криваві війни, які зовсім не влаштовували римлян. Внаслідок цього, Клавдій не міг зібрати армію, адже чоловіки не бажали покидати своїх коханих. Клавдій знайшов вихід: імператор заборонив всі шлюби і заручення в Римі. Християнський священик Валентин заступився за закоханих, почавши проводити таємні одруження без відома імператора. Священика схопили і ув'язнили, де він познайомився із дочкою наглядача Юлією. Священик написав дівчині любовного листа, яке підписав "Твій Валентин". Юлія прочитала його вже після страти Валентина 14 лютого 270 року н. е. Цією легендою і пояснюється походження "валентинок".
3. Легенда про трьох Валентинів
Третя легенда розповідає про трьох чоловіків з однаковими іменами - Валентин. Всі вони померли мучениками за свою християнську віру. Це сталося до 270 року н.е. Один із мучеників був лікарем і священиком у Римі і загинув у 269 році (також за часів імператора Клавдія II). Другий був єпископом в Італії і помер у 197 році. Ці мученики-Валентини були поховані на одному цвинтарі (поблизу сучасних воріт Порта дель Пополо в Римі, які називають "воротами Святого Валентина"). Останки першого святого зараз зберігаються в базиліці Святого Валентина в італійській Терні, звідки він родом. Третій Валентин жив в Єгипті приблизно в 100-153 роках. Він повинен був стати єпископом і в своїх проповідях звеличував цінності шлюбу як втілення християнського кохання. Більше про нього нічого не відомо.
При тому, що свято прийшло з Риму, в Римсько-католицькій церкві святий Валентин вважається покровителем не закоханих, а душевнохворих.
Головні традиції та прикмети Дня святого Валентина:
дарувати листівки ("валентинки") коханим, рідним і знайомим;
у Середньовіччя юнаки тягнули з чаші листочки паперу з прогнозом імен своїх майбутніх коханих і тиждень носили на рукаві (звідси британський вираз "носити серце на рукаві");
дівчата ворожать на судженого - перший птах, якого дівчина побачить у День Валентина, предрече їй професію її чоловіка: малиновка, що летить високо в небі, пророкує моряка, горобець - щастя складе небагата людина, щиглик обіцяє мільйонера;
дівчата встають раніше: перший чоловік, який пройде повз їхні будинки - їх суджений;
британці співають романтичні пісні і балади у День всіх закоханих і отримують за це подарунки;
японці проводять випробування на найгучніше і пристрасне послання: юнаки та дівчата підіймаються на поміст і кричать звідти по черзі свої любовні зізнання, але подарунки отримують переважно чоловіки;
1 подарована троянда означає кохання, 12 - вдячність, 25 - привітання, 50 - безмежну любов;
червоні троянди символізують кохання, рожеві - дружбу, білі - чистоту, а червоні і білі в одному букеті - союз двох сердець;
ті, у кого є кохана людина, проводять день у затишній обстановці разом із нею.
До учнів нашої школи також завітав Купідон зі своїми янголятами - помічниками. Вони передали святкові валентинки та разом з ними - подарували радість та посмішки нашим учням!

День безпечного Інтернету відбувається щорічно у другий вівторок лютого, цьогоріч – це 6 лютого. Традиційно День безпечного Інтернету організовується мережею Safer Internet Centres в Європі, за спільною ініціативою Insafe/INHOPE та підтримки Європейської Комісії.

27 січня - Міжнародний день пам'яті жертв Голокосту. У цей день у всьому світі згадують жертв найжорстокішого масового геноциду всіх часів.
Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту було запроваджено рішенням Генеральної Асамблеї ООН від 1 листопада 2005 року. Пам’ятна дата відзначається щорічно 27 січня – саме цього дня 1945 року під час Другої світової війни визволили в'язнів найбільшого нацистського табору смерті Аушвіц-Біркенау в Освенцімі. За час існування цього концтабору в ньому загинуло, за різними оцінками, від 1,5 до 2,2 млн людей.
Загалом під час Другої світової війни, за загальними оцінками, в концтаборах, гетто та на окупованих територіях загинуло 6 мільйонів євреїв, з яких близько 1,5 млн - діти. У резолюції ООН, зокрема, відзначено: «Голокост, який привів до знищення однієї третини євреїв і незліченної кількості представників інших національностей, буде завжди слугувати всім людям пересторогою про небезпеки, які приховують у собі ненависть, фанатизм, расизм та упередження…».

29 січня 1918 року в історії України з'явилася нова сторінка, щедро полита молодою кров'ю, назва якої – Крути! Біля невеличкої станції Крути на Чернігівщині сталась трагедія, яка сколихнула, пробудила всю Україну. У цей день жменька юнаків у нерівному бою віддала своє життя, але відстояла честь України...
1917-1918 роки були дуже важкими для утвердження україн­ської державності. Дуже жорстокою була боротьба за владу в Києві. Однак сподівання українців не були марними. У листопаді 1917 року було проголошено Українську Народну Республіку. Це видатна подія в історії українського народу. Більшовицька Росія не могла змиритися зі створенням Української держави, тому до Києва рушило більшовицьке військо.
Що ближче було до Києва, то жорстокішою була боротьба. Зупинити ці сили було нікому. На той час в Центральній Раді не було армії. Основна її частина була розбита більшовиками, а інша перейшла на бік радянської влади.
Саме тому на станцію Крути, яка була воротами до Києва, прибув нашвидкуруч зібраний загін юнаків під командуванням сотника Омельченка. Загін скла­дався із студентів та учнів середніх шкіл. Саме вони і спробували пере­пинити шлях радянським військам.
Запис до лав юних захисників Центральної ради від­бувався добровільно. 28 січня поїзд вирушив зі стан­ції Київ і наступного дня прибув на станцію Крути. Їх було близько 300 чоловік. Це були переважно учні середніх шкіл та студенти, що ніколи не тримали у руках зброї.
Ось так опинилась молодь під Крутами, тими Крутами, що стали трагедією і одночасно гордістю України. Юнаки не знали, яка сила-силенна більшовиків іде на них. Їх було 300 проти шеститисячної армії. Багато з них впало в бою, а решту забрали в полон, де довго й жорстоко катували.
Та не впали вони на коліна, не просили помилування. Вони мужньо зустріли вирок суду - розстріляти.
Скалічені юнаки перед обличчям смерті не занепали духом. Один із юнаків голосно починає співати: «Ще не вмерла Україна». Всі товариші підхоплюють. І пісня дужчає, звучить голосніше, спів лине по всій Україні.
Трагічна загибель студентського куреня під Крутами стала символом патріотизму і жертовності у боротьбі за незалежну Україну. Вже в березні 1918 року, після поверненням уряду Української Народної Республіки до Києва було вирішено урочисто перепоховати полеглих студентів на Аскольдовій могилі у Києві.
106 років тому 300 «учнів українських» пішло в безсмертя. Юнаки-герої стали прикладом мужності, відданос­ті і незборимості духу. Герої невмирають. Вони живуть у пам'яті і справах наступних поколінь. Сьогодні ми зібралися тут, тому що нам не байдужа пам'ять про героїв Крутів.
Історики вважають, що паралелі тодішніх і нинішніх подій дуже перегукуються. Зокрема і тоді відбувалася російська агресія, і нині. Дуже важливу роль зіграла свідома молодь. Але головна відмінність зараз, якої українцям забракло у другій війні, – це єдність. Тож нині нам усім треба докласти зусиль, аби засвоїти цей історичний урок. І пам’ятати, що нинішня українська Перемога – спільна справа нас усіх.

29 січня у нашому закладі освіти відбулося нагородження переможців ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад та конкурсів, які проходили у 2023-2024 навчальному році.

Щороку, 22 січня, українці відзначають День Соборності, присвячений об'єднанню України, яке відбулося у 1919 році.
Вперше свято встановили у 1999 році, як памʼять про "велике політичне та історичне значення об'єднання Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки для утворення єдиної (соборної) української держави".
У ранок середи, 22 січня 1919 року, обʼєдналися дві частини незалежної України: Українська народна республіка та Західноукраїнська народна республіка.
Історик Іван Стичинський називає дату злуки УНР та ЗУНР чи не найголовнішою датою визвольної боротьби українців у тих роках.
"Оскільки обʼєднавча ідея в українців була завжди, то виходить День Соборності одразу став вінцем визвольних змагань", – продовжує він.
Наддніпрянська Україна в уособленні Української Центральної Ради ухвалила третій універсал, яким відокремила себе як територіальна автономія. До неї входили 9 губерній: Київська, Волинська, Подільська, Чернігівська, Харківська, Полтавська, Катеринославська, Одеська та Таврійська.
Згодом, 22 січня 1918 року, в УЦР проголосували за четвертий універсал, який виголошував Українську народну республіку незалежною.
Тодішня Західноукраїнська народна республіка (ЗУНР) утворилася лише за рік, після розпаду Австро-Угорської імперії, і охоплювала 5 областей: Львівську, Тернопільську, Чернівецьку, Івано-Франківську та Закарпатську.
"Вже з цього часу, коли проголосили ЗУНР, в українських культурних і політичних колах йшли перемовини про те, щоб обʼєднати це все в одну країну", – розповідає головний спеціаліст Українського інституту національної пам'яті.
Втілити це вдалося лише у 1919 році, коли зʼявилася така політична можливість, розповідає історик.
"З обох боків були політичні перестороги, яким чином це відбуватиметься: бо це ж різні політичні системи, різні моделі правління. Тому спочатку був підписаний лише попередній Акт Злуки.
Це було не просто підписання одного документу, а оновлення цілісного державного механізму, який до цього різнився", – додає Іван Стичинський.
Наприкінці існування радянського союзу українці почали влаштовувати так звані "ланцюги соборності". Люди бралися за руки вздовж доріг та влаштовували довжелезні шеренги, щоб продемонструвати таким чином єдність українського народу.
21 січня 1990 року українці утворили ланцюг єдності від Києва до Львова. Це була одна з найбільш масових акцій у Центральній та Східній Європі, яка символізувала незгоду з політикою комуністичної партії.
Живий ланцюг Соборності — щорічна акція, що присвячена Дню Соборності України, в якій взяли участь учні та вчителі нашого навчального закладу.

Мотанка – це й іграшка, й оберіг. У дохристиянські часи мотанки робили з найпростішого матеріалу – сіна, клаптиків тканини, ниток, стрічок. Люди знали, лялька не може бути на когось подібною. Мати, створюючи донці іграшку, ніколи б не наважилась намалювати очі, ніс або губи. Замість людських рис у неї на обличчі хрест – символ Сонця.
Лялька-мотанка - це маленький витвір мистецтва. Всі деталі міцно примотуються ниткою, вузлики не завязують. Лялька-мотанка втілює ідею оберегу-захисту від злих сил. Народна лялька, зроблена власноруч, сповнена позитивної енергії, любові та тепла.
До нашого навчального закладу завітала- Старікова Наталія Володимирівна, помічник депутата Черкаської обласної ради Олександра Воскобойніка з фонду "МХП-Громаді". Пані Наталія разом з майстринями провела майстер- клас для учнів нашої школи.
Дякуємо, що в такий нелегкий час, Ви і Ваша команда даруєте радість та посмішки нашим учням!

Здобувачі освіти Дубіївського ЗЗСО I-III ступенів разом з вчителем англійської мови Поденко Оксаною Миколаївною вже багато років поспіль беруть участь у різноманітних освітніх проєктах від GO GLOBAL , тому “Go Global Speaking Clubs December 2023” не став винятком.

26 грудня 2023 о 20:20 | Котенко О. І. | немає коментарів

Історія – це ліхтар у майбутнє, який світить нам з минулого.
З 11.12.23 р. по 18.12.23 р. в Дубіївському закладі загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Руськополянської сільської ради проходив Тиждень історії та правознавства.

18 грудня 2023 о 18:12 | Шмагайло Ю. Д. | немає коментарів

Згідно зі стратегією розвитку читання на період до 2032 року "Читання як життєва стратегія" з 4 до 10 грудня 2023 року Український інститут книги проводить Всеукраїнську інформаційно-просвітницьку акцію "Національний тиждень читання". До цієї акції долучились і учні Дубіївського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів.

15 грудня 2023 о 12:02 | Котенко О. І. | немає коментарів

Український інститут книги оголосив Акцію "Національний тиждень читання" з 04 по 10 грудня під гаслом "Бути своїми". Мета акції - консолідувати українське суспільство навколо читання як тренду.
Цьогоріч гасло Акції - "Бути своїми", що означає зв'язок між поколіннями (котра насправді умовна) подолання віддалі між відомими літераторами й нами, читичами. Адже читання- основа життя освіченої нації.
Здобувачі освіти 2-11 кл зустрілися з письменниками Черкащини, а саме: Катериною Вербівською (8-11 кл), Тетяною Брукс (5-7 кл), Ольгою Месеврею (2-4 кл).
Дякуємо Чернецькій Валентині Василівні, шкільному бібліотекарю, за організацію цікавих зустрічей з відомими письменниками Черкащини.

Прояви насильства супроводжують людство з давніх давен. У світі постійно відбуваються війни, напади на людей, дискримінація та приниження. На жаль, і сьогодні це поширена проблема в українському суспільстві.
Щороку наш заклад освіти приєднується до Всесвітньої акції “16 днів проти насильства”. Дати проведення акції (із 25 листопада по 10 грудня) є символічними. Вони створюють своєрідний ланцюжок, поєднуючи заходи проти насильства, боротьби зі СНІДом, рабством та дій щодо захисту прав людини.
Учасники освітнього процесу були задіяні у різних заходах, які підготували класні керівники, практичний психолог та бібліотекар.
З метою створення безпечного освітнього середовища у нашому навчальному закладі, запобігання вчинення дітьми злочинів, правопорушень, проявів булінгу в освітньому просторі, формування позитивних соціальних установок, було проведено інформаційно-просвітницькі та профілактичні заходи:
Флешмоб "Мій добрий вчинок" - 1-4 класи;
Години спілкування "Геть насильство над дітьми", «Життя без насильства", "Протидія булінгу в дитячому колективів" ( класні керівники 5-11 класів);
Перегляд відеороликів на тему: "Ми проти насильства" 1-4 класи ( Шмагайло І.М. - педагог-організатор);
лінійка "СНІД не вирок. Жага до життя"
Анкетування "Чи все ми знаємо про СНІД" (7-9 класи, Ковтун А.П. - вчитель хімії, біології та основ здоров'я)
Години психолога "Булінг – мій світ без насильства" (Нікіцька О.Л. -психолог, класний керівник 5 класу );
Виставки дитячих малюнків "Мій світ без насильства" (5-7 класи).

З 04 по 08 грудня  2023 року в Дубіївському закладі загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів проходив Тиждень інформатики.

12 грудня 2023 о 18:04 | Шмагайло Ю. Д. | немає коментарів

8 грудня відбувся відкритий виховний захід "Від рядового до генерала". Григоренко Олексій Іванович, вчитель захисту України, керівник стрілецького гуртка та військово-патріотичного гуртка "Джура", огранізував цей захід для 10-го та 11-го класів.
Юнаки та дівчата змагались у різних категоріях : стрільбі, споряджанні набоїв, накладанні пов'язок та турнікетів, підтягуваннь, віджиманні, перетягуванні канату та ін.. А також дівчата порадували гостей - чудовим виконанням патріотичних пісень, які відгукнулись у серцях журі та глядачів. Команди грали гідно та з всіх сил боролись за перемогу.
І місце отримала команда 11 класу "Сильні духом", класний керівник Кропивка Н.В.
ІІ місце отримала команда 10 класу "Незламні", класний керівник Ковтун В.Л..

Щороку 7 грудня відзначається Всесвітній день української хустки. Це неофіційне свято, яке з'явилося 2019 року, покликане об'єднати жінок різних професій, віку та національностей для збереження українських традицій.
Тому наша школа не залишилась осторонь: учнівський та педагогічний колектив активно взяли участь у флешмобі української хустки.
Відзначати День української хустки запропонувала активістка та депутатка Вінницької облради Людмила Станіславенко. Ідею підтримали громадські активісти в Україні та в усьому світі. Зокрема, 2019 року свято відзначалося в США, Іспанії, Канаді, Латвії, Португалії, Казахстані, Йорданії, Індії.
День української хустки відзначають у День Катерини – одне з головних жіночих свят, оскільки ця свята вважається заступницею жіночої долі.

6 грудня до учнів нашої школи завітав Святий Миколай з казковими героями. Учні початкової ланки порадували нашого Святого декламуванням віршів та знанням українських традицій. А Святий Миколай віддячий їм: смаколиками, веселими іграми, цікавими танцями та розвагами.
Дякуємо учнівському самоврядуванню :
Кутілова Анастасія (президент школи);
Поліщук Дмитро (віцепрезидент школи);
Барабаш Антон (член учнівського самоврядування);
Мотуз Яна (член учнівського самоврядування);
Лавриненко Дарія (член учнівського самоврядування);
Половинка Дар'я (член учнівського самоврядування);
Смаль Софія (член учнівського самоврядування).
Дякуємо, що в такий нелегкий час ви змогли подарувати нашим учням радість, позитив та віру у краще майбутнє.