"Мама, тато, я- спортивна сім'я "

Date: 7 березня 2019 о 14:42, Refreshed 9 березня 2019 о 16:47
241 view

По закінченню зими, з метою зміцнення здоров'я дітей, сприяння зміцненню учнівського та батьківського коллективу, у нашій школі відбулося спортивне свято «Тато, мама, я – спортивна сім'я» між родинами 1-2 класів.

По закінченню зими, з метою  зміцнення здоров'я дітей, сприяння зміцненню учнівського та батьківського коллективу,  у нашій школі відбулося спортивне свято «Тато, мама, я – спортивна сім'я» між родинами 1-2 класів. Ці змагання є цікавими і захоплюючими, оскільки поєднують у собі спорт, розваги та здорову конкуренцію. Усі діти з нетерпінням чекали, коли разом з батьками  зможуть випробувати свої сили,  демонструючи вольові якості, спритність і командну згуртованість. Не тільки діти, а й дорослі  старанно із запалом долали перешкоди. На учасників  чекали  різні змагання на швидкість та влучність.  Мами показали свої вміння на скакалці. Батьки показали свою влучність   попаданням баскетбольного м'яча. А дітки - свої гімнастичні здібності. Найбільш цікавою естафетою  була «Тонель», де учасники показали свою спритність, здібності швидко орієнтуватися в темноті. Між естафетами  нас  радували танцями  учні 3-А класу, флешмоб показали учні 6-10 класів, та футболісти запальною «Циганочкою» від учнів 4-5 класів.

За підсумками змагання перше місце посіла команда 2-А класу- родини Чубенків та Пронів

ІІ місце здобула команда  1-Б класу- родини Студінських та Мехмуд

ІІІ місце розділили команда 1-А Коваленко/Бондар та Калініченків та 2-Б класу- родини Жученків та Сороків

Протягом всього періоду панувала чудова атмосфера, «підігріта» друзями та уболівальниками, які підтримували свої команди аплодисментами і оваціями.