Тиждень біології, хімії та основ здоров'я

Date: 24 квітня о 10:16, Refreshed 29 квітня о 10:47
30 views

З 15 по 20 квітня 2024 року в Дубіївському закладі загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів проходив тиждень біології, хімії та основ здоров'я. Основною метою проведення тижня є: виховувати любов до предметів; виявити учнів, у яких інтерес до навчальних предметів уже сформувався, і привернути увагу тих школярів, які цікавляться ними мало; розширити знання учнів у різних ділянках цих наук. Крім того предметний тиждень може стати тією спільною справою, що згуртує школярів, допоможе розкрити їх таланти, навчить діяти дружно й організовано, допоможе встановити зв’язки між різними віковими групами.

Для того щоб реалізувати дану мету вчителем Ковтун Аллою Павлівною було проведено тиждень біології, хімії та основ здоров'я. В рамках цього тижня були проведені такі заходи:
· У понеділок на лінійці було оголошено про відкриття тижня біології, біології, хімії та основ здоров’я учнів ознайомили з планом проведення тижня, а також з конкурсами і умовами їх проведення.
· У вівторок оголошено конкурс на кращий проєкт з біології, хімії та основ здоров’я. Учні 7-А та 7-Б класів дуже активно прийняли участь в цьому конкурсі, виготовили велику кількість міні-проєктів. Фото проєктів було опубліковано на фейсбук сторінці школи для онлайн голосування і найбільше вподобайок отримала учениця 7-А класу Трохименко Ірина. Найбільше проєктів виготовила учениця 7-А Олійник Вероніка, а Проня Поліна, учениця 7-А класу, виконала досліднцький проєкт на тему «Походження кита», який найбільш влучно відповідає визначеним вимогам.
· У середу учні взяли участь у Всеукраїнському конкурсі із хімії «Вода є життя» від освітнього проєкту «На урок». За підсумками конкурсу диплом І ступеня отримала Руденко Анна учениця 8 класу, диплом ІІ ступеня отримали Приходько Поліна Трохименко Ірина та Чубенко Анастасія учениці 7-А класу, диплом ІІІ ступеня отримала Руденко Надія учениця 7-Б класу, сертифікат учасника отримала Олійник Вероніка учениця 7-А класу.
· В четвер підготовлено онлайн-вікторину з біології «Кращі знавці біології». Під час вікторини учні застосували знання з англійської мови, географії, біології, основ здоров’я, хімії, математики. Учні добре справилися з завданнями. Відмінний результат у вікторині показали Мехмуд Ішал, учениця 6-Б класу, Трохименко Ірина, Проня Поліна – 7-А клас. Добре справилися із завданнями Олійник Вероніка – 7-А клас, Поденко Софія – 6-А клас.
· У п'ятницю проведено аналіз результатів вікторини та здійснено перевірку виконаних проєтів, визначено переможців та учасників предметного тижня, підведено підсумок.