Тиждень історії

Дата: 19 жовтня 2020 о 06:19, Оновлено 19 жовтня 2020 о 06:30

З метою розвитку інтересу учнів до вивчення історії, формування уміння використовувати теоретичні знання в різних життєвих ситуаціях, поглиблення знань школярів з історії України та виховання патріотизму, любові до рідного краю з 12 жовтня по 16 грудня в Дубіївській школі було проведено Тиждень історії.

Школа – це простір життя дітей. У школі учень не готується до життя, а повноцінно живе, і тому всю діяльність навчання ми намагаємося будувати так, щоб сприяти становленню особистості як творця і проектувальника власного життя.

А з метою розвитку інтересу учнів до вивчення історії, формування уміння використовувати теоретичні знання в різних життєвих ситуаціях, поглиблення знань школярів з історії України та виховання патріотизму, любові до рідного краю з 12 жовтня по 16 грудня в Дубіївській школі було проведено Тиждень історії, гаслом якого стали слова: «Час летить над нами. Але тінь свою залишає за нашою спиною. Чи не у цій тіні наше минуле й майбутнє?».

Впродовж тижня вчителі історії ( Пасічник В.В. та Шмагайло Ю.Д.) провели чимало цікавих та змістовних заходів. Серед них:

- челендж «Сім чудес Черкащини», під час якого учні розповідали про чудеса архітектури та природи Черкащини (7-11 кл.);

- фотопроєкт «Мандруємо історичними місцями України», яка покликана виховувати в дітей любов до України, гордість за свою країну та знати і поважати історію своєї держави. Активні учасники Медушевська Софія та Гладка Ольга (9-А клас), Шмагайло Назар. Циба Дарина та Денисова Світлана (10 клас).

- онлайн конкурси: «Історія в кросвордах та ребусах», у ході яких Половинка Ж. був найактивнішим учасником.

- інформаційно-просвітницька виставка «Люди свободи». Завдяки цій виставці учні дізналися та поглибили свої знання про людей, які своєю працею та боротьбою в минулому столітті зробили можливим відновлення незалежності України.

- інтелектуально-розважальна гра "Історичне асорті" між учнями 9-А класу. Команда "Юні історики" здобула перемогу над командою "Історичні генії" з перевагою в 1 бал.

- онлайн вікторина «Суперісторик школи», де найкраще проявили себе у кожній команді такі учні:

- 5-6 кл.: Поліщук Д.(6-Б кл.),

- 7-8 кл.: Половинка Є. (8-Бкл.),

- 9-11кл.: Котенко Я., (11кл.).

- вікторина «Я знаю свою Україну» для учнів 11 класу. Обидві команди «Атланти» та «Гайдамаки» відзначилися глибокими знаннями з історії своєї держави. Однак перемогу здобула команда «Гайдамаки».

- вікторина «Козацька звитяга» (10 кл.).Обидві команди проявили однакові знання з історії часів Русі-України, козацтва та періоду ХІХ – поч.ХХ ст. Змагання між командами «Чорнобривці» та «Отамани» завершилися з результатом – нічия.

Неоціненну допомогу в проведенні тижня надали класні керівники, які підготували:

- проєкти «Моє родове дерево» - переможцями стали учні 5-Б класу.

- малюнки до Дня козацтва (1-4 кл.)

- стінгазета «Винаходи українців, які змінили світ» 9-11 класи. Хотілося б відмітити роботи 10, 9-Б, та 9-А класів, які підійшли до виконання завдання відповідально.

На завершальному етапі тижня учні були нагороджені грамотами, подяками.

Дякуємо усім активним учням за участь та небайдужим батькам за підтримку і допомогу під час проведення тижня.