Date: 23 січня 2019 о 09:07, Refreshed 8 квітня о 12:07

ЧАС ОБИРАТИ ЗДОРОВ'Я. Вакцинація — запорука здоров'я дитини (Як розповісти дитині про щеплення).

Пригоди без шкоди: правила безпечних канікул (рекомендуємо батькам переглянути цей матеріал разом з дітьми)

Інформація про набір дітей до 1-х класів на 2023-2024 н.р.

Правила, які наближають Перемогу (ВІДЕО)

МОН РОЗРОБИЛО ІНФОРМАЦІЙНИЙ КОМІКС ДЛЯ ДІТЕЙ У ВОЄННИЙ СТАН. У межах інформаційного коміксу для дітей Захисник України радить наймолодшим українцям продовжувати навчатися, читати книги та обов’язково слухатися дорослих.

Коригування семестрових оцінок

Розклад уроків на І семестр 2023-2024 н.р.1-4 класи, 5-11 класи

Вибір підучників для 1 класу(протокол від 27.02.2023), для 1 класу(протокол від 19.12.2023),,для 5-6 класів, 10 клас, для 2 класу (протокол від 29.01.2024), для 7 класу (протокол від 27.02.2024), для 11 класу (протокол від 25.03.2024)

Якщо повітряна тривога сталася під час онлайн уроків. (рекомендуємо батькам переглянути цей матеріал разом з дітьми)

Розклад уроків на ІІ с 2021-2022 н.р.

Пам'ятка "Порядок дій населення у разі оголошення евакуації"

Про затвердження Положення про інституційну та дуальну форми здобуття повної загальної середньої освіти. (наказ МОН від 23.04.2019 № 536)

1. У ФАЙЛОВОМУ АРХІВІ в розділі "ДОКУМЕНТИ" розміщено Освітню програму Дубіївської ЗОШ І-ІІІ ступенів на 2020 - 2021 н.р. СТАТУТ школи та Критерії оцінювання навчальних досягнень учнів (вихованців) у системі загальної середньої освіти.

2. У ФАЙЛОВОМУ  АРХІВІ (розділ "Територія обслуговування. Зарахування, відрахування та переведення учнів") ви можете ознайомитись з відомостями про закріплену за школою територію обслуговування ( розпорядженням Черкаської РДА  та сільської ради), наказами МОН України № 367 від 16.04.2018  "Про затвердження Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти" з роз’ясненням  та  № 762 від 14.07.2015 "Про затвердження Порядку переведення учнів (вихованців) загальноосвітнього навчального закладу до наступного класу", наказом відділу освіти Черкаської районної державної адміністрації № 50 від 05.03.2019 "Про зарахування дітей до закладів загальної середньої освіти Черкаського району"

3. У всіх класах Дубіївської ЗОШ І-ІІІ ступенів є вільні місця для зарахування учнів.

4. У ФАЙЛОВОМУ АРХІВІ в розділі "Навчальна робота" розміщено наказ МОН України № 1369 від 07 грудня 2018 року "Про затвердження Порядку проведення державної підсумкової атестації".

5. У ФАЙЛОВОМУ АРХІВІ в розділі "Навчальна робота" розміщено наказ МОН України № 1332 від 23.10.2019 "Деякі питання проведення в 2019/2020 навчальному році державної підсумкової атестації осіб, які здобувають загальну середню освіту". В розділі ДОКУМЕНТИ розміщено наказ МОН України № 463 від 30.03.2020 "Про звільнення від проходження державної підсумкової атестації учнів, які завершують здобуття початкової та базової загальної середньої освіти , у 2019/2020 навчальному році"

6. Результати вибору підручників для 2,3, 6 та 11 класів на 2019-2020 н.р. розміщено у ФАЙЛОВОМУ АРХІВІ в розділі "Навчальна робота". Результати вибору підручників для 4 (математика) та 8 класів. 4 клас всі інші підручники.

7. У ФАЙЛОВОМУ АРХІВІ в розділі "ДОКУМЕНТИ" розміщено наказ МОН України № 955 від 10.07.2019 року. В цьому наказі ви можете ознайомитись з порядком організаці таких форм здобуття загальної середньої освіти як екстернат, сімейна (домашня) та педагогічний патронаж.

8. МОЗ закликає робити щеплення проти дифтерії. Імунізація в період пандемії.

9. У ФАЙЛОВОМУ АРХІВІ в розділі ДОКУМЕНТИ розміщено нормативні документи, які стосуються переведення учнів до наступного класу та видачі документів про освіту.

10. На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 № 211 “Про запобігання поширенню на території України корона вірусу COVID - 19”, рішення комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Черкаської районної державної адміністрації від 12.03.2020 №8, листа Міністерства освіти і науки України від 11.03.2020 № 1/9-154 та з метою запобігання поширенню гострих  респіраторних вірусних інфекцій, дотримання вимог щодо профілактики коронавірусної інфекції в школі призупинено освітній  процес до 24.04.2020. НАКАЗ, ЩО ПОТРІБНО ЗНАТИ ПРО КОРОНАВІРУС ?ПОРАДИ ДЛЯ БАТЬКІВ ПІД ЧАС КАРАНТИНУ ВІД МОН ТА ЮНІСЕФ УКРАЇНА

11. Шановні батьки !

На виконання наказу Міністерства освіти та науки України №367 від 16.04.2018 року «Про затвердження Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти» рамках розвитку проекту «ІСУО. Інформаційна система управління освітою» розроблений портал зарахування дітей до першого класу - «Електронна реєстрація в заклади загальної середньої освіти» https://school.isuo.org/. Для оформлення електронної заяви ви можете скористатись ІНСТРУКЦІЄЮ.

12. Шановні батьки!

Пропонуємо  вам ознайомитись з презентацією "Підсумки роботи Дубіївської ЗОШ І-ІІІ ступенів у 2019-2020 н.р."

13. Перспективне меню 2021-2022 н.р.

14. Закон України про освіту.

15. Закон України Про повну загальну середню освіту.

16. Закон України "Про захист населення від інфекційних хвороб"(Зверніть увагу на статті 12 і 15)