Тиждень англійської мови

Дата: 11 травня о 14:30

З 22 по 26 квітня 2024 року в Дубіївському закладі загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів вчителі англійської мови Чекаленко Яна Миколаївна та Поденко Оксана Миколаївна провели Тиждень англійської мови.
Метою тижня було зацікавити, підвищити мотивацію та пізнавального інтересу учнівдо вивчення англійської мови, формування креативних комунікативних умінь, розвиток особистісних якостей та здібностей учнів.
Вивчення англійської мови для учнів закладу має безліч важливих переваг:
- англійська мова є міжнародною мовою комунікації, тому вміння спілкуватися на ній відкриває двері до світового спілкування та можливостей.
- розширює можливості для отримання знань. Багато наукової та технічної літератури, відеоуроків та інших навчальних ресурсів доступні саме на англійській мові.
- англійська мова відкриває двері до кращих кар'єрних можливостей. У сучасному світі багато робочих місць вимагають знання англійської мови.
- допомагає учням краще розуміти та оцінювати культурні різноманіття інших країн та сприяє міжкультурному обміну.
- сприяє розвитку мовленнєвих навичок, покращує пам'ять, концентрацію та когнітивні здібності учнів.
Отже, вивчення англійської мови є ключем до успішного майбутнього та розвитку учнів як особистостей.
Тиждень англійської мови розпочався лінійкою.
В рамках тижня проведено ряд заходів:
Флешмоб «I like English» (5-8 класи).
Креативний конкурс між учнями 1-2 класів «My funny ABC»,«Crazy ABC»
І місце – Мехмуд Тимур (1-А клас); Приходько Ангеліна, Пересунько Ліза (1-Б клас); Голега Тетяна, Руденко Катерина, Химич Мааргарита, Щава Назар (2-А клас); Прокопенко Матвій, Заховайко Єва, Проня Анастасія, Гулий Артем (2-Б клас).
ІІ місце – Григорьєва Крістіна, Єрьомін Максим, Лещенко Артем, Федорова Влада (1-А клас); Антоненко Вероніка, Заремба Анастасія, Нечипуренко Роман (1-Б клас); Депутат Дар’я, Ковпак Богдан, Половинка Ангеліна, Рубанка Артем (2-А клас); Зацаринна Віталіна, Єрьомін Андрій, Кулик Дмитро (2-Б клас).
ІІІ місце – Зацаринний Ярослав, Рудоман Вероніка (1-Б клас); Ковтун Аліна, Литовка Ангеліна, Падурець Софія, Черінько Артем (2-А клас); Агапов Михайло, Олійник Михайло, Суржко Дарина, Тимошенко Назар, Червоненко Данило(2-Б клас).
Виставка робіт «Welcome to the Fairytale» 3-4 класи
І місце – Кравченко Інеса, Сініченко Діана (3-Б клас)
ІІ місце – Клочковська Вікторія, Басараб Олександ (3-Б клас)
Конкурс проєкт «My favourite English Hero» У світ своїх казкових героїв запросили такі учні:
- Рубанка Ілона, Титаренко Артем (3-А клас), Черненко Варвара, Шмагайло Вероніка (4 клас) – І місце.
- Барзілович Валерія, Гриб Аліна, Ковтун Неля, Мусаєва Катерина, Петрухов Володимир (3-А клас), Лупашко Ємілія, Половинка Артем (4 клас) – ІІ місце.
- Гулий Владислав, Гусарчук Роман, Танцюра Віта, Терещенко Аліна(3-А клас), Басараб Діана, Панченко Злата (4 клас) – ІІІ місце.
В четвер відбувся перегляд англомовних фільмів «English Movie Club».
За активну участь у конкурсі «Crossword Workshop» на створення кращого кросворду про культуру та традиції Великої Британії нагороджені грамотами колективи 7-А, 7-Б та 8 класів.
Учні перших класів захищали свої міні проєкти «Meet My Family» ознайомлюючи зі своєю родиною та практикуючи комунікативні навички.
Поліщук Софі, Заремба Софія (1-Б клас) – І місце.
Григорьєва Крістіна, Рудоман Вероніка (1-А клас), Нечипуренко Роман, Приходько Ангеліна (1-Б клас) – ІІ місце.
Булдаков Станіслав(1- Б клас), Габор Степан (1-А клас) – ІІІ місце.
Учні 7-Б класу разом з вчителем англійської мови Поденко О.М. підготували презентацію про королеву Великобританії Єлизавету ІІ.
В конкурсі розгадування кросвордів «Solving Crosswords and Puzzles» серед учнів 5-8 класів учні 6-Б класу Мехмуд Ішал, Возний Руслан розв’язали найбільшу кількість кросвордів, продемонструвавши міцні знання з англійської мови
В п’ятницю відбувся брейн-ринг серед 9-11 класів «Haw Well Do You Knjw England».
Учні 9-10 класів мали змогу поглибити знання про культуру та традиції англомовних країн на інтерактивній платформі «Kahoot!»